Mapa stránky :: Úvodná stránka » Hlavná stránka

Katka sa zúčastnila bežeckého campu a tu je jej niekoľko fotiek.

foto: Katarína Kolínková

 
čítať ďalejKomentáre 0
Zobrazené: 205

Tento rok nebol pre nás moc úspešný z pohľadu získaných ocenení za sériu pretekov v rámci Slovenského pohára 2014.

foto: internet

 
čítať ďalejKomentáre 0
Zobrazené: 178

Najprv sme ukončili sezónu 2014 na chate na Bukovej. Potom sme začali prípravu na tú ďalšiu v Rakúsko-Talianských Alpách.

foto: S. Hamerlík, A. Orlický

 

čítať ďalejKomentáre 0
Zobrazené: 262

Človek je tvor lenivý a hľadá stále možnosti ako si všetko uľahčiť. Keby neexistovala Lenivosť, ťažko by nasledoval všeobecný rozvoj a technický pokrok. A nie len v športe. Raz sa možno ľudstvo dožije dokonalej lenivosti ako z kresleného filmu Wall-e.

foto: internet

 #

čítať ďalejKomentáre 1
Zobrazené: 366

Tak a mám to za sebou! O absolvovaní Ironmana som premýšľal už takto vlani, ale keďže som nebol dostatočne pripravený, tak som sa rozhodol ešte jeden rok počkať. A navyše som si dva týždne po Slovakmane 2013 bral svoju lásku Inušku a nechcel som, aby si ma na svadbe vôbec neužila na parkete .

napísal: Jozef Kamenčík
foto: FB a internet

 

čítať ďalejKomentáre 0
Zobrazené: 365

Keď sa povie Ironman, laická verejnosť si zväčša predstaví niečo ťažko zvládnuteľné. Tak isto to bolo prednedávnom pre niektorých našich členov ťažko predstaviteľné, natrénovať a úspešne absolvovať Oravamana či Slovakmana.

foto: Ladislav Adámek

 

čítať ďalejKomentáre 1
Zobrazené: 334

Tejto téme som sa na našej stránke ešte nevenoval, ale myslím, že je veľmi dôležitá. Nie som žiadny doktor. Všetky moje názory na vec, som si utvoril mojim dlhoročným pôsobením v športe ako športovec a aj ako tréner.

foto: internet

 

čítať ďalejKomentáre 0
Zobrazené: 411

Triatlon je krásny v tom, aký je rôznorodý. Každý si môže vybrať, aký druh mu vyhovuje. Rôzne vzdialenosti od superšprintov až po niekoľkonásobných Ironmanov. Bezhákové dlhé triatlony, krátke dynamické a rýchle, ale aj krostriatlony na MTB. Na rovine, ale aj extrémne náročné, ako bol Oravaman.

 
čítať ďalejKomentáre 1
Zobrazené: 279

Možno tento príspevok nemá nič s triatlonom, ale má veľa spoločné s našim životom. Životom trénerov, športovcov, vlastne hocikoho.

foto: internet

 
čítať ďalejKomentáre 0
Zobrazené: 247

Tento týždeň sme sa zúčastnili každoročného sústredenia na Dubníku, pri Starej Turej a prvý krát sme splnili tréningový plán vďaka priaznivému počasiu na 100%.

 
čítať ďalejKomentáre 0
Zobrazené: 333