Mapa stránky :: Úvodná stránka » Hlavná stránka

Letné triatlonovanie

15.09.2016
11:59

Koniec triatlonovej sezóny na Slovensku sa nám blíži (hoci mne sa ešte len začala :) tak by bolo aj načase, niečo pekné napísať...

foto: internet, FB

 
S prekvapením zisťujem, že sme v priebežnom hodnotení Slovenského pohára klubov na peknom 5. mieste a naši členovia figurujú na pódiových umiestneniach vo svojich vekových kategóriách. Minimálne s týmto faktom sa dá povedať, že 10-ta sezóna nášho klubu je opäť úspešná aj po výsledkovej stránke. Veď stačí sí pozrieť umiestnenia pretekárov TTT z posledných pretekov v Hurbanove, ktoré boli zároveň aj M-SR vekových kategórií, kde sme brali 4 medaile. (výsledky viď vpravo)

Ale dosť už bolo chválenia ;) aby sme neostali namyslení... dobre vieme, že náš šport nie je len o výsledkoch. Je aj o prekonávaní samých seba, svojej lenivosti, zdravom životnom štýle, spoznávaní nových ľudí s podobnými záujmami, spoznávanie nových miest, príjemnej zmene a spestreniu k monotónnemu, rutinnému životu nejedného z nás.

Musím povedať, že nervóznejší som ak nepretekám a sledujem mojich zverencov, tak rád som sa opäť postavil aj ja na štart a tak trochu som sa zbavil tejto starosti ;)

Je fajn vidieť, že moje telo stále drží pohromade a nezabudlo sa hýbať. Ale veľká vďaka za to, že som si mohol opäť zapretekať a zároveň byť stále medzi mojou veľkou triatlonovou rodinou, patrí ľuďom mne veľmi blízkym, ktorí ma nejeden krát podržali a moc mi pomohli. Ste to aj všetci vy, ktorých stretávam, bez rozdielu. Každý mi dáva niečo, čo si možno ani neuvedomuje. Či je to len obyčajný pozdrav, úsmev, rada, povzbudenie, pocit že môžem a viem aj ja pomôcť, ale aj výčitky, poukázanie čo robím zle, moje zrkadlo... Nie sú to len ľudia, ktorých stretávam denno denne, či doma alebo na tréningoch, ale aj vy, ktorých vôbec nepoznám, ale sa pri behu pozdravíme, na biku si zakývame, na pretekoch spolu súperíme, v živote sa náhodne stretávame... To všetko ma priviedlo až sem, za čo moc ďakujem a verím, že sa vám to všetkým vráti ;)  Ešte prajem pekný koniec leta a vidíme sa v Rusovciach ;)

Keďže ja moc nefotím, pripájam ešte pár fotiek, čo som našiel na FB, tak snáď sa nikto z nich neurazí ;)

Andrej Orlický(andrejorlicky@centrum.sk)Bookmark: Facebook
  •  
  • 3 Komentáre
  •  
Gravatar: THERESA WILLIAMS
THERESA WILLIAMS
07.06.2017
12:52
Ako som dostal späť môj Ex

Ahoj, ja som Theresa Williams Po dlhoročnom vzťahu s Andersonom sa rozišiel so mnou, urobil som všetko možné, aby som ho priviedol späť, ale všetko bolo zbytočné, chcel som ho späť tak veľa kvôli láske, ktorú mám pre neho, Prosila som ho so všetkým, urobila som sľuby, ale odmietol. Vysvetlil som svojmu problému svojmu priateľovi a navrhla, že by som radšej mal kontaktovať kúzelníka, ktorý by mi mohol pomôcť, aby som mu dal kúzlo, aby som ho priviedol späť, ale ja som druh, ktorý nikdy neveril v kúzlo, nemal som inú možnosť než to skúsiť, ja Poslal kúzelník a povedal mi, že nie je žiadny problém, že všetko bude v poriadku pred tromi dňami, že môj ex sa vráti ku mne pred troma dňami, on dal kúzlo a prekvapivo druhý deň, to bolo okolo štyridsať hodín. Môj ex mi volal, bol som tak prekvapený, odpovedal som na volanie a všetko, čo povedal, bolo, že bol tak ľúto, že všetko sa stalo, že chcel, aby som sa k nemu vrátil, že ma tak veľmi miluje. Bola som taká šťastná a išla k nemu, a tak sme začali šťastne žiť spolu. Odvtedy som sľuboval, že každý, koho viem, že má problém so vzťahom, by som pomohol takejto osobe tým, že by som ju odkázal na jediného skutočného a mocného kúzelníka, ktorý mi pomohol s vlastným problémom. E-mail: drogunduspellcaster@gmail.com ho môžete poslať e-mailom, ak potrebujete jeho pomoc vo vašom vzťahu alebo inom prípade.

1) Love Kouzla
2) Lost Love Spells
3) Rozvodové kúzla
4) Manželské kúzla
5) Viazanie pravopisu.
6) Oddeľovacie kúzla
7) Zakázať minulosť milenca
8.) Chcete byť povýšený v kancelárii / loteriu
9) chcú uspokojiť svojho milenca
Ak máte problém s trvalým riešením, obráťte sa na tohto skvelého muža
Prostredníctvom drogunduspellcaster@gmail.com

Gravatar: emotorrdp
emotorrdp
06.10.2017
06:11
すべての emotorrents

すべての https://emotorrents.com/ 投稿者

Gravatar: sitesernq
sitesernq
14.12.2017
16:31
すべての siteservisleri

すべての http://siteservisleri.com/ 投稿者

Váš komentár

Upozorniť ma, keď niekto pridá komentár.

späť