Mapa stránky :: Úvodná stránka » Hlavná stránka » Archív výsledkov

25.05.2010 Realiz Asics Triathlon Senec - 22.05.2010

Men Elite - ITU European cup
1. JASKOLKA Marek POL 1:50:56
2. OSPALY Filip CZE 1:50:56
3. WILD Ruedi SUI 1:51:26
DNF ORLICKÝ Andrej SVK (Triatlon TT)

Open Muži
1. KROMAR Damijan SLO TK Ribnica 0:57:19
2. UHRECKÝ Pavel SVK BIKE KLUB LIPANY 1:02:42
3. BOHUNICKÝ Matej SVK Triatlon TT 1:02:45
9. HERETÍK Peter SVK Triatlon TT 1:04:57
23. HARŠÁNI Andrej SVK Triatlon TT 1:10:34
29. RATKOVSKÝ Filip SVK Triatlon TT 1:13:20
33. HEINRICH Jozef SVK Triatlon TT 1:14:21
52. VINŠ Karol SVK Triatlon TT 1:22:32
53. STRIŽINEC Miroslav SVK Triatlon TT 1:25:37
výsledky

19.05.2010 ILAVSKÝ BEH 2010, 13 km

Muži do 39r.
1. KRIŽÁK Ján Grafobal Skalica 46:34
2. MICHALČÍK Pavol Spartak Myjava 47:02
3. GALOVIČ Rastislav MK Rajec 47:17
11. KOVAL Pavol Triatlon TT 51:50
výsledky

09.05.2010 Austrian 1/2 Iron Triathlon - 8.5.2010 Graz AUT

Absolútne poradie:
1. Csoke Balazs HUN Tempo Sport 3:42:02
2. Vistica Andrej CRO TK Zagreb 3:48:41
3. Fuchs Andreas AUT dertriathlon.com Fürstenfeld 3:50:30
131. Nemčík Marek SVK Supernova (MSTA) 4:47:43
výsledky

09.05.2010 Myjavský duatlon Slovenský pohár, 3.kolo Myjava 8.5.2010 10-40-5 / 5-20-2,5

Muži absolútne poradie:
1. VARGA Richard J&T sportteam 2:06:32
2. IVANČO Michal FTVŠ BA 2:07:22
3. VĚŽNÍK Martin CZE Brno 2:08:05
5. ORLICKÝ Andrej Triatlon TT 2:09:18
19. MIKO Marcel Triatlon TT 2:28:38
27. KOVAL Pavol Triatlon TT 2:36:11 

Juniori:
1. GRIGER Tomáš POKROK Krompachy 1:04:34
2. ŽILKA Patrik Slávia ŠŠ Trenčín 1:05:14
3. HAVLÍK Róbert ŠK Atóm Levice 1:07:15
10. BOHUNICKÝ Matej Triatlon TT 1:13:43

Open:

1. KAMRLA Tomáš J&T SPORTTEAM 1:04:55
2. HOLEC Pavel Huslenky CZE 1:06:17
3. SULOVSKÝ Martin CK Piešťany 1:08:05
17. HARŠÁNI Andrej Triatlon TT 1:18:48
23. HEINRICH Jozef Triatlon TT 1:25:58
26. STRIŽINEC Miroslav Triatlon TT 1:33:26
výsledky

02.05.2010 Cyklocentrum Maratón Sereď 2010 2.5.2010 95km (čas 77km)

Absolútne poradie:
1. Polievka Pavol Dukla Trenčín 1:55:27
2. Broniš Roman CK Bánovce nad Bebravou + 0:00:04
3. Ježko Ivan D3 Race BA + 0:00:05
18. Tomašovič Jozef kubicasport.eu + 0:00:51
27. Orlický Andrej TTT + 0:07:09
35. Miko Marcel TTT + 0:13:00
56. Bogár Ľuboš TTT + 0:20:10
57. Baláž Martin TTT + 0:20:11
87. Heinrich Jozef TTT + 0:56:36
výsledky

29.04.2010 Spec-Savers Ironman South Africa 2010

Muži
1. Raynard Tissink RSA 8:23:28
2. Mathias Hecht SUI 8:28:53
3. Daniel Fontana ITA 8:33:48
18./ 3. M30 Michal Kulich SVK Delfín Nitra (MSTA) 9:25:33
22. / 12. MPRO Jozef Vrábel SVK Supernova 9:29:48
DNF Marek Nemčík SVK Supernova (MSTA)

Ženy
1. Sonja Tajsich GER 9:16:55
2. Caroline Steffen SUI 9:22:00
3. Tine Deckers BEL 9:29:58
výsledky

26.04.2010 BRANOVSKÝ DUATLON 25.4.2010 5-20-2,5

MUŽI

1. ZADÁK KAREL Realiz BA –CZE 0:53:25
2. HOLEČKO MARTIN Pokrok Krompachy 0:53:48
3. BIZIK MATEJ Realiz BA 0:54:00
7. ORLICKÝ ANDREJ Triatlon TT 0:55:08
20. BALÁŽ MARTIN Triatlon TT 1:00:40
23. MIKO MARCEL Triatlon TT 1:01:20
24. HERETÍK PAVOL Triatlon TT 1:01:58
25. BOGÁR ĽUBOŠ Triatlon TT 1:02:00
36. DŽUPIN MARIÁN Triatlon TT 1:10:22

ŽENY

1. LAPINOVÁ KRISTÍNA TAT Martin 1:00:28
2. FAŠUNGOVÁ PETRA Triklub FTVŠ BA 1:01:04 30
3. BÁBELOVÁ MARTINA Realiz BA 1:04:20
4. BLAHOVÁ SILVIA Triatlon TT 1:09:01

výsledky

STARŠIE ŽIAČKY

1. MIKLÓŠOVÁ IVONKA Atóm Levice 0:26:00
2. MESZÁROŠOVÁ EMA Atóm Levice 0:28:26
3. BAKOVÁ KATARÍNA Atóm Levice 0:29:36
6. DIŠEKOVÁ SIMONA Triatlon TT 0:38:00

výsledky

26.04.2010 ŽITAVSKÝ DUATLON 24.4.2010 5-20-2,5

MUŽI

1. ZADÁK KAREL Realiz BA –CZE 0:53:34
2. SZABO JAROSLAV Pokrok Krompachy 0:53:38
3. VARGA RICHARD J&T BA 0:53:40
12. ORLICKÝ ANDREJ Triatlon TT 0:55:57
19. MIKO MARCEL Triatlon TT 0:58:39
20. BALÁŽ MARTIN Triatlon TT 0:59:25
29. BOGÁR ĽUBOŠ Triatlon TT 1:02:09 51
44. HARŠÁNI ANDREJ Triatlon TT 1:07:33
50. DŽUPIN MARIÁN Triatlon TT 1:13:11
52. HEINRICH JOZEF Triatlon TT 1:15:46

 

ŽENY

1. LAPINOVÁ KRISTÍNA TAT Martin 0:59:09
2. FAŠUNGOVÁ PETRA Triklub FTVŠ BA 1:00:53
3. LOVRANTOVÁ KATARÍNA TAT Martin 1:00:55
6.BLAHOVÁ SILVIA Triatlon TT 1:06:15

 

JUNIORI

1. ŽILKA PATRIK ŠŠ Trenčín 0:55:09
2. GRIGER TOMÁŠ Pokrok Krompachy 0:55:39
3. HAVLÍK RÓBERT Atóm Levice 0:56:47
10.BOHUNICKÝ MATEJ Triatlon TT 1:01:11

výsledky

18.04.2010 Vienna City Half-marathon 2010 18.04.2010 21,1km

absolútne poradie/poradie v kategórii
čas od výstrelu/čas čistý
1 Brunner Rudi ITA M-35
   01:10:17  01:09:14
2 Aumayr Karl, Mmag AUT M-H
   01:10:46  01:09:43
3 Wallner Wolfgang AUT M-45
   01:12:22  01:11:19
158 45 Baláž Martin TTT M-H
   01:26:15 01:25:11
212 38 Straška Tomáš TTT M-30
   01:28:21 01:26:57
432 73 Miko Marcel TTT M-30
  01:32:35 01:31:12
691 152 Bohunický Matej TTT M-H
   01:36:14 01:35:09
713 117 Orlický Andrej TTT M-30
   01:37:26 01:35:24
736 136 Ratkovský Peter TTT M-40
   01:37:38 01:35:36
770 8 Blahová Silvia TTT W-30
   01:38:03 01:36:02
1040 221 Heretík Peter TTT M-H
   01:39:47 01:38:30
1519 266 Džupin Marián TTT M-35
   01:44:05 01:42:12
1800 285 Haršáni Andrej TTT M-30
   01:53:53 01:44:09
2276 487 Ratkovský Filip TTT M-H
   01:52:34 01:46:53
3431 694 Heinrich Jozef TTT M-H
   02:02:46 01:53:00
5709 659 Bohunický Ján TTT M-45
   02:08:20 02:03:39
výsledky

12.04.2010 Beh Galantou 10. 4. 2010 10 000m

Muži do 39 r.
1. Magyar Imrich AC Nové Zámky 32:18
2. Puškár Ondrej Slávia Trnava 32:55
3. Švec Milan AK Tlmače 33:42
16. Miko Marcel Triatlon TT 40:05
17. Bogár Ľuboš Triatlon TT 40:32
výsledky