Mapa stránky :: Úvodná stránka » Hlavná stránka » Archív výsledkov

01.06.2017 Linztriathlon 27.5.2017

Absolutné/kategória
1. Liebelt Markus GER 4:05:34
2. Simko Pavel SVK 4:09:59
3. Hehenwarter Stefan AUT 4:10:59
97./28. Nosek Dalibor Triatlon TT 4:57:33
výsledky

01.06.2017 Challenge Salou ESP 27.5.2017

Absolútne/kategória
1. DAVID MCNAMEE GBR 03:26:04
2. EMILIO AGUAYO MUÑOZ ESP 03:28:26
3. JAMES CUNNAMA RSA 03:28:30
315./ 63. NORBERT ADAMČA ADAWASTE (TTT) 04:43:55            
výsledky

01.06.2017 AQUATHLON EUROPEAN CHAMPIONSHIPS BRATISLAVA 27.5.2017

ME 55-59
1. Yaron Cohen ISR 00:35:32
2. Matthew Stone GBR 00:35:33
3. Neil Cooper IRL 00:35:52
9. Peter Riman SVK Triatlon TT 00:43:08

Staršie žiačky(doplnkový program)
1. Simona Hanzlíková Triatlon TT 00:15:43
2. Karolína Neupaverová 00:16:28
3. Miroslava Cisárová 00:16:56
výsledky

25.05.2017 Senec Triathlon 21.5.2017

Nádeje A
1. MANDAK Alex 2007 Atóm Levice 00:10:39
2. SALAZAR Francesco 3NITY Triathlon 00:11:08
3. PEŠKO Michal TRIAN UMB Banská Bystrica 00:11:36
11. SEDLÁK Richard Triatlon TT 00:15:37
výsledky

Staršie žiačky
1. MICHALIČKOVA Zuzana Nereus Žilina 00:32:54
2. JENČUŠOVÁ Nora ŠK IGLOVIA SpSNV 00:33:09
3. PŮSTOVÁ Šárka  CZE  00:35:09
5. HANZLÍKOVÁ Simonka Triatlon TT 00:38:11
výsledky

Muži
1. KUBÍNEK František Prestigio Realiz BA 00:55:06
2. FAZEKAŠ Tadeáš Atóm Levice 00:56:54
3. ŽÁČIK Šimon SMTA Nitra  00:57:30
13. BILSKÝ Branislav Triatlon TT 01:06:33
27. OBAL Tomáš  Triatlon TT 01:15:47

Muži 30-34
1. REDAJ Ľubomír 01:01:55pro-body Košice
2. HIKANIK Martin 01:03:32 KPŠ Nereus Žilina
3. NEMČOK Tomáš 01:03:53 KMT BS
18. ŠTEFANIČKA Juraj Triatlon TT 01:12:57

Muži 35-39
1. ORLICKÝ Andrej Triatlon TT 00:58:21
2. KLÚČIK Daniel 01:04:03
3. KRŠEK Matúš TRIAX 01:04:25

Muži 40-44
1. FOTUL Gregor TK Košice 01:01:12
2. PARIKRUPA Marek SMTA Nitra 01:01:24
3. OZORÁK Miroslav TK Nové Zámky 01:02:01
27. DŽUPIN Marián Triatlon TT 01:15:02

Muži 45-49

1. JÁNOŠ Slavomír ŠK Atóm LV 01:04:44
2. VASKO Ondrej 3atletik Prievidza 01:06:33
3. POPRAC Vladimir Prestigio Realiz 01:06:37
5. HAMERLIK Stanislav Triatlon TT 01:09:06
8. ANTOŠKA Igor Triatlon TT 01:10:20

Muži 50-54
1. BEKE Stefan Prestigio Realiz 01:05:47
2. PUTALA Martin Prestigio Realiz 01:11:08
3. LESKOVSKY Milan STK Pezinok 01:11:18
8. KRAJČOVIČ Peter Triatlon TT 01:21:33

Muži 55-59
1. BERNÁTH František TRIATLON Dvory 01:09:29
2. MARTINČÍK Roman TRIAN UMB BB 01:10:48
3. MEJZLÍK Petr CZE TK Nové Zámky 01:11:46
5. RIMAN Peter Triatlon TT 01:15:06

Ženy 50 rokov a viac
1. GAJDOSOVA Blanka Triatlon TT 01:21:32


Dorastenci

1. DODOK Oliver Prestigio Realiz 00:59:06
2. HETTYCH Daniel Prestigio Realiz 00:59:07
3. OBERGRIES Boris New-wave multisport 01:01:23
6. RIŠKA Dalibor Triatlon TT 01:03:54
výsledky

25.05.2017 H-Triathlon Borský Mikuláš 20.5.2017

Absolutne/kategória
1. HERTL Peter Kompava 1:29:49
2. CINTULA Lukáš 3NT 1:30:40
3. JANATA Boris Kompava 1:31:45
16./ 3. STRAŠKA Tomáš Triatlon TT 1:50:47
19./ 8. BABUŠÍK Martin Triatlon TT 1:54:10
38./13. ŠOTTNÍK Juraj Triatlon TT 2:58:09
výsledky

22.05.2017 Ironman 70,3 St.Polten AUT 21.5.2017

Absolutne / kategória
1. Frommhold, Nils GER 03:56:47
2. Böcherer, Andi GER 03:59:04
3. Clavel, Maurice GER 04:00:04
234./ 32. Nosek Dalibor Triatlon TT 5:03:12
427./ 40. Koval Pavol Triatlon TT 5:18:41
výsledky

22.05.2017 Sereďmaratón 21.5.2017

Muži
1. PÁLYI Csaba HUN 3:05:42
2. MALOVEC Ľuboš Dukla BB 3:06:20
3. FEJES Gábor HUN 3:06:24
123. ADAMČA Norbert TTT ADAWASTE 3:35:01
202. ŠIMALČÍK Ľubomír Triatlon TT 3:57:32
výsledky

22.05.2017 Mattoni Karlovy Vary Half Marathon 20. 5. 2017

Absolútne poradie Muži
1. Wilfred KIMITEI 1:00:54 KEN          
2. Edwin Kimutai KIPLAGAT 1:00:56 KEN RunCzech Racing         
3. Timothy KIMELI 1:00:57 KEN RunCzech Racing
83. Maroš Jančovič 1:26:03 Triatlon TT
výsledky

22.05.2017 Myjavský kopaničiarsky duatlon M-SR, Priepasné 6.5.2017

Dorastenci
1. Matej Grman Aquasport Levice 01:13:08
2. Aurel Barto TRIAN UMB BB 01:14:48
3. Dalibor Riška Triatlon TT 01:22:11
7. Michal Vančo Triatlon TT 01:37:58

Muži
1. Tadeáš Fazekaš ATÓM Levice 01:06:54
2. Ondrej Kubo 3NITY Triathlon 01:07:04
3. Daniel Kraviansky Pro-body Košice 01:07:05
16. Branislav Bilský  Triatlon TT 01:18:26
18. Tomáš Obal  Triatlon TT 01:28:20

Muži nad 40r
1. Andrej Orlický Triatlon TT 01:10:42
2. Slavomír Jánoš ATÓM Levice 01:14:06
3. Miro Jarošinec TRIAXX 01:17:39
6. Stanislav Hamerlík Triatlon TT 01:23:15
10. Igor George Antoška Triatlon TT 01:29:45

Muži nad 50r
1. Milan Celerin T.A.T. Martin 01:14:03
2. Igor Otepka MPK D. Kubín 01:18:55
3. František Bernáth TRIATLON Dvory 01:24:04
5. Peter Riman Triatlon TT 01:26:08

Ženy nad 40r
1. Katarína Drahovská ŠBR Piešťany SVK FIN 01:24:33
2. Alena Drahošová ŠTK Pezinok 01:26:41
3. Martina Jesenská Aquapark T.Teplice 01:30:06
6. Blanka Gajdosova  Triatlon TT 01:42:55
výsledky

04.05.2017 Žitavský duatlon 29.4.2017

Muži
1. FAZEKAŠ Tadeáš ŠK Atóm LV 00:55:52
2. KUBO Ondrej 3NITY Triathlon team BA 00:55:59
3. ŠTILLA Peter TRIAN ŠK UMB BB 00:56:06
18. ADAMČA Norbert ADA WASTE 01:06:22
21. OBAL Tomáš Triatlon TT 01:09:52

Veteráni 2

1. BERNÁTH František TRIATLON Dvory 01:08:13
2. RIMAN Peter Triatlon TT 01:12:25
3. CISÁR Jaroslav Triklub FTVS 01:18:27

Dorastenci
1. OBERGRIES Boris New-wave multisport 00:59:37
2. GRMAN Matej ŠK Aquasport LV 01:00:34
3. PURGAT Lukáš TRIAN ŠK UMB BB 01:06:22
10. VANČO Michal Triatlon TT 1:17:01
výsledky

Staršie žiačky
1. MICHALIČKOVÁ Zuzana Nereus Žilina 00:43:20
2. JENČUŠOVÁ Nora ŠK IGLOVIA 00:45:15
3. HAZUCHOVÁ Líza MPK Dolný Kubín 00:46:49
8. HANZLÍKOVÁ Simonka Triatlon TT 00:53:58
výsledky