Mapa stránky :: Úvodná stránka » Hlavná stránka » Archív výsledkov

04.09.2017 Jánošík - Slovak xtreme triathlon 2.9.2017

Absolútne poradie
1. Tibor SZABÓ inQool.cz 14:46:27
2. Petr MÍL Czech rikscha team CZE15:16:01
3. Jan FRANCKE CZE 15:25:46
20. Martin BALÁŽ Triatlon TT 18:13:58
27. Jozef KAMENČÍK Triatlon TT 19:10:10
výsledky

04.09.2017 Austria Triathlon Podersdorf 2.9.2017

Absolútne/kategória
1. Renc Tomas CZE Vanaman Kladno 08:19:08
2. Fuchs Andreas AUT dertriathlon.com 08:21:22
3. Swoboda Georg AUT X Sport Power 08:25:52
30./7. Orlicky Andrej  Triatlon TT 09:35:54
74./10. Branislav Bilsky Triatlon TT 10:15:13
výsledky

04.09.2017 O2 BANSKOBYSTRICKÝ MARATÓN 3.9.2017

Muži 18-39 rokov
1. KWEMOI Karim Benedek Team KEN 02:32:18
2. ILAVSKÝ Miroslav Jogging klub Dubnica n/V 02:38:58
3. KRAJČOVIČ Dušan VŠC Dukla BB 02:49:27
20. ADAMČA Norbert ADA WASTE TTT 03:43:44
výsledky

04.09.2017 Podersdorf - KIDS AQUATHLON 1.9.2017

Žiačky A
1. Kropkó Marti RATS Amstetten 0:22:11
2. Unterberger Livia AUT Ltc Seewinkel 0:23:21
3. Hanzlikova Simona Triatlon TT 0:28:01
výsledky

04.09.2017 Veľkogrobský Triatlon 2.9.2017

Muži
1. BUČEK Michal SVK Bratislava 01:04:23
2. MALENAK Filip CZE Alfa Triteam Brno 01:05:15
3. KELBL Ondřej CZE Alfa Triteam Brno 01:05:32
6. RIŠKA Dalibor Triatlon TT 01:10:55
7. SKVARENINA Michal Triatlon TT 01:12:38
9. ŠIMALČÍK Ľubomír Triatlon TT 01:14:26
37. VANČO Michal Triatlon TT 01:21:54
56. RIŠKA Peter Triatlon TT 01:28:00
66. KRAJČOVIČ Peter Triatlon TT 01:30:39

Ženy
1. TEŠOVIČOVÁ Diana ProCycling 01:15:30
2. VADKERTI Zuzana Dvory nad Žitavou 01:19:20
3. DRAHOŠOVÁ Alena ŠTK Pezinok 01:22:19
10. GAJDOŠOVÁ Blanka Triatlon TT 01:30:39
výsledky

04.09.2017 Piešťanský akvatlon 29.8.2017

Staršie žiačky
1. Zuzana MICHALIČKOVA NEREUS Žilina 00:15:42
2. Martina MESÁROŠOVÁ MPK Dolný Kubín 00:15:49
3. Líza HAZUCHOVÁ MPK Dolný Kubín 00:16:45
7. Simona HANZLÍKOVÁ Triatlon TT 00:18:48

Žiaci Nádeje A
1. JAKUB PETRÁŠ Aquapark Turcianske Teplice 00:03:09
2. ŠIMON PEŤKOVSKÝ KomKo Komárno 00:03:20
3. MÁRIO STANČEK 00:03:33
5. RICHARD SEDLÁK Triatlon TT 00:04:15
výsledky

04.09.2017 Vialleman M-SR Half Ironman 26.8.2017

Muži
1. DŽALAJ Karol VŠC Dukla BB 04:20:59
2. ŠIMKO Pavol Prestigio Realiz 04:25:11
3. MÉSZÁROS Jakub Atóm Levice 04:49:06
15. ŠTEFANIČKA Juraj Triatlon TT 05:55:13

Veteráni 1
1. ORLICKÝ Andrej Triatlon TT 04:58:40
2. NÉČ Ladislav TRIAN ŠK UMB BB 05:12:03(
3. DUBA Gabriel Atóm Levice 05:18:53

Veteráni 2
1. BEZÁK Jozef Elun 06:20:27
2. GRIŠČÍK František SVK 06:30:45
3. SUROVY Juraj MTB KOLEČKO 06:35:03
6. RIMAN Peter Triatlon TT 07:14:32
výsledky

04.09.2017 IRONMAN 70.3 Zell am See

Absolútne/kategória
1. Stein, Boris GER 04:02:50
2. Giglmayr, Andreas AUT 04:04:17
3. Frommhold, Nils GER Triathlon Potsdam 04:05:41
385./53. Nosek, Dalibor Triatlon TT 05:12:28
výsledky

22.08.2017 Žilinský Triatlon M-SR 19.8.2017

Muži 1.5 km - 40 km - 10 km - krátky triatlon
1. CZIGANY Andras  HUN Mogyi SE 01:55:02
2. VERBOVSKÝ Matúš ŠK Atóm Levice 01:55:40
3. KARAI Botond 1998 HUN Mogyi SE 01:56:11
26. OBAL Tomas Triatlon TT 02:28:42

Agm30-34 1.5 km - 40 km - 10 km - krátky triatlon
1. JURKOVIČ Tomáš Triatlon Nereus Žilina 01:58:11
2. PLOC Jaroslav CZE Sk Kola Víšek 02:00:26
3. REDAJ Ľubomír pro-body Košice 02:09:19
9. ŠTEFANIČKA Juraj Triatlon TT 02:22:56

Agm40-44 1.5 km - 40 km - 10 km - krátky triatlon
1. ORLICKÝ Andrej Triatlon TT 02:04:40
2. OZORÁK Miroslav Tk Nové Zámky 02:08:10
3. PARIKRUPA Marek SMTA Nitra 02:08:39

Agm45-49 1.5 km - 40 km - 10 km - krátky triatlon

1. ZACIK Anton SMTA Nitra 02:13:54
2. JÁNOŠ Slavomír ŠK Atóm Levice 02:14:39
3. VASKO Ondrej 3athletic Prievidza 02:21:34
5. HAMERLÍK Stanislav Triatlon TT 02:28:19

AGm50-54 1.5 km - 40 km - 10 km - krátky triatlon
1. KILIAN Juraj CZE Lentilky 02:27:26
2. KRAJČOVIČ Peter Triatlon TT 02:33:37
3. PUTALA Martin Prestigio Realiz Team 02:34:31

AGž50+ 1.5 km - 40 km - 10 km - krátky triatlon
1. BREČKOVÁ Eva 02:46:33
2. GAJDOŠOVÁ Blanka Triatlon TT 03:03:40

Dorastenci 0.75 km - 20 km - 5 km - šprint triatlon
1. GREBIK Radim CZE Titan Trilife 01:00:58
2. DODOK Oliver Prestigio Realiz Team  01:04:46
3. BARTO Aurel SVK 01:06:41
4. RIŠKA Dalibor Triatlon TT 01:08:02
10. VANČO Michal Triatlon TT 01:17:26

mužiAG 30-34 0.75 km - 20 km - 5 km - šprint triatlon
1. MIČEK Marek  SVK 01:07:50
2. MATÚŠEK Tomáš SVK 01:08:30
3. NEMČOK Tomáš KMT B. Štiavnica 01:08:37
4. ŠKVARENINA Michal Triatlon TT 01:08:44

mužiAG 45-49 0.75 km - 20 km - 5 km - šprint triatlon
1. DLABAJA Roman  CZE Titan trilife Zlín 01:07:09
2. KAMRLA Tomas  SVK 01:11:52
3. HAMERLIK Stanislav Triatlon TT 01:13:47

mužiAG 50-54 0.75 km - 20 km - 5 km - šprint triatlon
1. HARVEY Kevin CZE 01:11:35
2. HARABIŠ Zbyněk CZE Titan Trilife 01:15:29
3. ĎURICA Ľubomír  SVK Žilinská župa 01:20:32
4. RIŠKA Peter Triatlon TT 01:22:10

Chlapci 8-12 rokov 0.15 km - 4 km - 1 km - super šprint
1. SALAZAR Francesco 3NT Bratislava 00:19:22
2. KATRENIAK Ján MPK Dolný Kubín 00:20:55
3. DROBNÝ Matej 3NT - Bratislava 00:21:00
14. SEDLÁK Richard Triatlon TT 00:27:57

Ženy 19 rokov a viac 0.15 km - 4 km - 1 km - super šprint
1. ŠINTALOVÁ Simona 00:21:34
2. LUKÁČOVÁ Michala 00:23:40
3. DANIELOVA Katarina 00:24:53
5. VANČOVÁ Lucia Triatlon TT 00:26:43
6. MICHALKOVÁ Michaela Triatlon TT 00:27:56

Muži 19 rokov a viac 0.15 km - 4 km - 1 km - super šprint
1. KOPTAK Peter CZE 00:18:46
2. FILO Lubomir 00:18:48
3. JOPCIK Patrik 00:19:13
4. HUNAVY Juraj Triatlon TT 00:21:08
10. VANČO Peter Senec 00:24:52
výsledky

22.08.2017 Tatranská šelma Ultra 19.8.2017

Absolútne poradie
1. Richard Zvolanek ArchMax SK&CZ/Fruitpowa 5:46:28
2. Jiří Čípa BehejBrno.com – Salming CZE 5:48:34
3. Peter Fraňo Chata M.R.Stefanika 6:10:02
53. Maros Jančovič Trnava TTT 8:21:20
výsledky