Mapa stránky :: Úvodná stránka » Hlavná stránka » Archív výsledkov

16.10.2017 Slovenský pohár KLUBY 2017 - DLHÝ TRIATLON

1. ŠK ATÓM Levice 6635
2. ŠK Triatlon Team Trnava 4848
3. TRIAN ŠK UMB B. Bystrica 4545
výsledky

10.10.2017 Slovenský pohár KLUBY 2017 - TRIATLON

1. 3NT Triatlon team Bratislava 91310
2. ŠK ATÓM Levice 84790
3. Prestigio Realiz team Bratislava 71279
4. TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 43279
5. ŠK Triatlon Team Trnava 40644
výsledky

10.10.2017 TERCHOVSKÝ POLMARATÓN 7.10.2017

Muži
1. PÁSTOR Imrich Slávia TU Košice 1:15:51
2. REHÁK Patrik AK Čadca. 1:16:50
3. ČERVEŇ Ján BK Dolný Kubín 1:18:14
40. RIŠKA Dalibor Triatlon TT 1:42:11
45. HAMERLÍK Stanislav Triatlon TT 1:43:21
70. OBAL Tomáš Triatlon TT 1:49:31
výsledky

10.10.2017 Vokolo Priglu CZE 8.10.2017

Absolútne poradie
1. Homoláč Jiří adidas running team 00:43:52
2. Zemaník Jakub SSK Vítkovice 00:44:51
3. Míč Robert VSK Univerzita Brno 00:46:07
1160. Huňavy Juraj Triatlon TT 01:18:35
výsledky


10.10.2017 MMM Košice 1.10.2017

Muži absolútne poradie
1. KERIO Reuben Kiprop KEN 02:08:12
2. ROBI Fikre Assefa ETH 02:08:36
3. SIGEI Richard Kiprotic KEN 02:09:05
186. HAMERLIK Stanislav Triatlon TT 03:18:56
206. MASARYK Tomas Triatlon TT 03:21:14
488. ŠIMALČÍK Lubomir Triatlon TT 03:45:45
výsledky

10.10.2017 IRONMAN Barcelona 2.10.2017

Agegroup Men 40-44
1. Omarsson, Geir ISL 08:39:34
2. Pellew, Mark ZAF 08:44:17
3. Stricker, Marc CHE 08:47:43
39. Nosek, Dalibor Triatlon TT 09:48:34
výsledky

10.10.2017 TriFUN TRIATHLON 23.9.2017

Žiaci Nádeje A
1 Francesco SALAZAR 3NITY Triathlon 00:14:37
2. Jakub PETRÁŠ Aquapark Triatlon 00:15:07
3. Matej DROBNÝ 3NT 00:15:23
7. Richard SEDLÁK Triatlon TT 00:17:31

Muži 45-49
1. Slavomír JÁNOŠ ATÓM Levice 01:03:48
2. Radovan BOBRÍK ŠTK Pezinok 01:07:35
3. Stanislav HAMERLIK Triatlon TT 01:08:13
výsledky

10.10.2017 TRIATLON HURBANOVO 9.9.2017

Muži FIT
1. Ondrej FRINDRICH ROYAL 00:35:05
2. Norbert ADAMČA ADA WASTE (TTT) 00:36:39
3. Roman ĎURIŠ 3NT  00:36:42.7

Muži FIT nad 40r
1. Ján GRASZL TRIATLON Dvory / Žitavou 00:36:29
2. Rudolf KOCHAJDA Universal Trenčín 00:37:39
3. Vladimir HORVATH  Komárno 00:37:47
5. Peter RIŠKA Triatlon TT 00:38:31
8. Peter VANČO Triatlon TT 00:42:54

Ženy FIT
1. Lucia PIVARČIOVÁ Atom Levice 00:39:39
2. Karin JÁNOŠOVÁ ATÓM Levice 00:40:47
3. Michaela MICHALKOVÁ Triatlon TT 00:48:30

Žiaci nádeje A
1. Alex MANDÁK Atom Levice 00:09:04
2. Francesco SALAZAR 3NT Bratislava 00:09:06
3. Jakub PETRÁŠ Aquapark Triatlon 00:09:28
6. Richard SEDLÁK Triatlon TT 00:11:09

Dorastenci
1 Oliver DODOK Prestigio Realiz 01:01:58
2. Daniel HETTYCH Prestigio Realiz 01:02:55
3. Boris OBERGRIES New-wave multisport 01:03:23
4. Dalibor RIŠKA Triatlon TT 01:03:51
9. Michal VANČO Triatlon TT 01:16:18

Muži
1. Ondrej KUBO 3NT Bratislava 00:58:05
2. Gaspar RIVEROS Triax Bratislava 00:58:13
3. Tadeáš FAZEKAŠ Atóm Levice 00:58:26
15. Tomas OBAL Triatlon TT 01:15:04

Muži 45-49
1. Vladislav LUKÁCS Sportakus 01:04:18
2. Slavomír JÁNOŠ ATÓM Levice 01:07:19
3. Anton ŽÁČIK SMTA Nitra 01:08:03(
7. Stanislav HAMERLIK Triatlon TT 01:14:50

Muži 55-59
1. Pavol KOŠŤAN TT Nereus Žilina 01:09:38
2. František BERNÁTH TRIATLON Dvory 01:13:58
3. Roman MARTINČÍK TRIAN UMB BB 01:16:01
7. Peter RIMAN Triatlon TT 01:19:58
výsledky

10.10.2017 Krompašský jarmočný duatlon 16.09.2017

Dorastenci
1. Aurel BARTO TRIAN UMB BB 00:57:33
2. Jakub TOMA ATÓM Levice 01:00:29
3. Lukáš OČIPA Velodrom Prešov 01:00:33
4. Dalibor RIŠKA Triatlon TT 01:01:38
výsledky

10.10.2017 Mošovský duatlon 10.09.2017

Dorastenci
1. Dalibor RIŠKA Triatlon TT 01:09:55
2. Jakub Toma ATÓM Levice 01:12:55
3. Eduard FRLIČKA ŠK IGLOVIA 01:17:07
výsledky