Muži
1. VARGA Richard J&T sporteam 0:27:33
2. VITKO Juraj BEHAME.sk 0:28:07
3. URBAN Jozef BEHAME.sk 0:28:43
151. GAJDOŠ Rastislav Hospitality TT (MSTA) 0:37:31
164. BOGÁR Ľuboš Triatlon TT 0:37:50
198. NOSEK Dalibor H-triathlon (MSTA) 0:38:45
207. ŠIMALČÍK Ľubomír (MSTA) 0:38:57
300. MASARYK Tomáš Triatlon TT 0:40:30
875. DŽUPIN Marián Slovanet (TTT) 0:45:52
1799. VINARČÍK Peter (MSTA) 0:55:54
Ženy
1 JANEČKOVÁ Lucia AC Nové Zámky 0:32:28
2. BEREŠOVÁ Katarína OBAL-SERVIS Košice 0:32:34
3. MANÍKOVÁ Ľubomíra AK Spartak Dubnica 0:33:27
24. KERMIETOVÁ Veronika Triatlon TT 0:40:54
výsledky
Ženy do 34 rokov
1. Lilia FISKOWICZ LKB RUDNIK MOL 00:34:36
2. Martina MERKOVÁ GRAFOBAL SKALICA 00:36:26
3. Katarzyna KWOKA UKS TACHNIK POL 00:39:06
5. Soňa VNENČÁKOVÁ TRIATLON TT 00:40:32
14. Magdaléna ZORIČÁKOVÁ TRIATLON TT 01:02:36
výsledky
MUŽI
1. Andrej Orlický TRIATLON TT 780
2. Ján Pavlík TRIAN ŠK UMB B. Bystrica 761
3. Šimon Žáčik SMTA Nitra 760
22. Martin Baláž TRIATLON TT 242
25. Michal Škvarenina TRIATLON TT 185
42. Ľuboš Bogár ŠK TRIATLON TT 116
50. Jozef Kamenčík TRIATLON TT 101
62. Juraj Králik DELFÍN Nitra (MSTA) 64
65. Dalibor Nosek H-triathlon (MSTA) 58
73. Marcel Miko TRIATLON TT 36
80. Marián Džupin TRIATLON TT 22
ŽENY
1. Mira Bednarovičová ŠKP APZ Triax BA 340
2. Marcela Bulková ŠKP APZ Triax 275
3. Silvia Blahová TRIATLON TT 240
4. Veronika Kermietová TRIATLON TT 222
JUNIORI
1. Tadeáš Fazekaš ŠK ATÓM Levice 310
2. Ondrej Dubaj SMTA Nitra 285
3. Martin Šteuček Aquapark Turč. Teplice 245
16. Martin Soták TRIATLON TT 49
JUNIORKY
1. Ivana Kuriačková ŠK ATÓM Levice 325
2. Ivona Miklóšová ŠK ATÓM Levice 280
3. Romana Gajdošová ŠK PEGAS Košice 270
7. Soňa Vnenčáková TRIATLON TT 138
16. Magdaléna Zoričáková TRIATLON TT 32
VETERÁNI 1
1. Roman Švaňa ŠK PEGAS Košice 465
2. Ivan Zelenák TO Dvory nad Ž. (MSTA) 332
3. Roman Peťkovský ŠKP Trnava 305
17. Peter Ratkovský TRIATLON TT 60
19. Miroslav Strižinec TRIATLON TT 42
VETERÁNI 2
1. Roman Martinčík TRIAN ŠK UMB 475
2. Pavol Košťan KPŠ NEREUS Žilina 430
3. František Bernáth TRIATLON Dvory/Žit. 365
10. Karol Vinš TRIATLON TT 50
KLUBY
1. ŠK ATÓM Levice 3878
2. REALIZ sport team Bratislava 3821
3. TRIKLUB FTVŠ Bratislava 2629
4. TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 2403
5. ŠK PEGAS Košice 2221
6. ŠK TRIATLON team Trnava 2315
7. SMTA Nitra 1678
8. AQUAPARK Turčianske Teplice 1346
9. KPŠ NEREUS Žilina 1274
10. Slávia ŠG Trenčín 1032
výsledky
Muži Elite 2
1. Kovac Matjaz SRK Celje 3:51:55
2. Swoboda Georg Whc X-Sport 3:51:55
3. Leitner Stefan PSVTri-Linz - trinews.at 4:01:37
11. Nosek Dalibor H-triathlon team (MSTA) 4:28:00
výsledky
Muži
1. ŽÁČIK Šimon SMTA Nitra 02:01:25
2. ORLICKÝ Andrej Triatlon TT 02:02:31
3. VYSLOUŽIL Libor EKOL Team CZE 02:03:41
20. BOGÁR Ľuboš Triatlon TT 02:22:54
Ženy
1. BULKOVÁ Marcela ŠKP APZ TRIAX 02:19:06
2. TEŠOVIČOVÁ Diana Triax 02:24:13
3. BEDNAROVIČOVÁ Mira 02:29:19
4. BLAHOVÁ Silvia Triatlon TT 02:31:21
Veteráni M-SR
1. ŠVAŇA Roman 02:13:14
2. JAROSINEC Miroslav Pezinok 02:13:42
3. PETKOVSKY Roman SKP Trnava 02:20:29
5. ZELENÁK Ivan Dvory nad Žitavou (MSTA) 02:24:32
7. RATKOVSKÝ Peter Triatlon TT 02:28:49
Juniori
1.FAZEKAŠ Tadeáš ŠK Atom Levice 01:01:00
2. ŠTEUČEK Martin Aquapark Turč. Teplice 01:02:00
3. BRUNOVSKÝ Simon ŠKP APZ TRIAX 01:02:05
13. SOTÁK Martin Triatlon TT 01:14:34
Juniorky
1. KURIAČKOVÁ Ivana ŠK Atóm Levice 01:02:39
2. MIKLÓŠOVA Ivona ŠK Atóm Levice 01:05:01
3. GAJDOŠOVÁ Romana ŠK Pegas 01:06:25
7. VNENČÁKOVÁ Soňa Triatlon TT 01:12:23
Ženy Open
1. DANIŠOVÁ Lívia triklub ORAVA 01:08:46
2. GRAUSOVÁ Miška Realiz sportteam 01:09:30
3. ONDRUŠOVÁ Lucia Fit and Fun club 01:09:39
19. ZORIČÁKOVÁ Magdaléna Triatlon TT 01:26:50
Muži Open
1. KLEMENT Jan EKOL Team CZE 01:01:03
2. VRŠANSKY Peter KPŠ Nereus Zilina 01:03:53
3. JANŽO Róbert ProCycling Chevrolet 01:04:32
6. ŠKVARENINA Michal Triatlon TT 01:05:31
90. BOTTLÍK Vladimir Triatlon TT 01:18:28
130. VINARČÍK Peter Bratislava (MSTA) 01:26:36
výsledky
Muži absolútne poradie
1. Lajos Berec Maďarsko 0:58:22
2. Tibor Sahajda JMD Demolex 0:59:38
3. Orest Babjak 1:01:04
36. Marián Džupin Triatlon TT 1:28:28
výsledky
Ženy
1. VNENČÁKOVÁ Soňa Triatlon TT 36:45
2. BÍROVÁ Natalie TREK-KCK Oslany 43:10
3. ŠTEFEČEKOVÁ 45:31
5. ZORIČÁKOVÁ Magdaléna Triatlon TT 48:32
výsledky
AG F 30-34
1. Polak, Kamila AUT 04:26:50
2. Furter, Gabriela SUI 04:44:06
3. Raddatz, Alexandra GER 04:46:45
16. Hejtikova, Gabi CZE Triatlon TT 05:26:35
výsledky
Juniori M1
1. Žilka Patrik Slávia ŠŠ Trenčín 01:05,33
2. Janata Boris Kompava H-Triathlon Team 01:12,30
3. Hlávek Juraj Part of Heart 01:13,55
4. Soták Martin Triatlon TT 01:14,43
Muži nad 40r. M4
1. Milota Miroslav Dema Racing Senica 01:08,40
2. Jánoš Slavomír ŠK Atóm Levice 01:09,25
3. Jankto Petr AD Cyklo Brodek 01:11,36
6. Rakús Milan Triatlon TT 01:16,37
výsledky
Muži absolut./kategória
1. Heuschmidt Thomas GER TV Forst Triathlon 04:03:06
2. Szabo Attila HUN DSC DSI 04:04:02
3. Thalhammer Tom AUT Tri Team Parndorf 04:12:17
85./23. Nosek Dalibor H-Triathlon (MSTA) M35-39 04:43:24
247./47. Džupin Marián Triatlon TT M35-39 05:11:23
výsledky