Mapa stránky :: Úvodná stránka » Hlavná stránka
Zobrazené: 344

Peťov nápad zúčastniť sa polmaratónu v rámci Viedenského maratónu sa ukázalo ako veľmi príjemné spestrenie. Super atmosféru 32 tisíc bežcov a množstva divákov si úplne všetci pretekári nášho klubu okorenili svojimi osobnými rekordmi na tejto trati!

 
čítať ďalej
Zobrazené: 548

Nová klubová stránka vznikla za pomoci nášho člena Andreja Haršániho a jeho kolegu Jána Perďocha. Jano je hlavný tvorca dizajnu a štruktúry webu, vďaka ktorému som zistil že IT-čkárom nikdy nebudem a ani nechcem byť :-) Ďakujeme vám chalani!
Partner zmeny:
www.qualityunit.com - Innovative Web Applications for Business

Zobrazené: 334

Tento víkend sa 13 členov nášho klubu zúčastnilo dvoch cestných behov. Beh Galantou a Národný beh Devín - Bratislava. Škoda, že ja som sa mohol iba pozerať :-(

 
čítať ďalej
Zobrazené: 562

Rozpísal som sa o skutočnstiach, ktoré som nevymyslel ja a nie sú ani tajomstvom, pretože konkurencia a tí najlepší triatlonisti to všetko aj tak dodržujú. Budem sa to snažiť opísať čo najjednoduchšie.

 
čítať ďalej
Zobrazené: 416

Máme za sebou testovací víkend. V sobotu sme si otestovali plaveckú výkonnosť na plavárni Duslo Šala a v nedeľu sme sa zúčastnili cestného behu Majcichovská 10.

Práve s touto témou ma zaujal jeden veľmi výstižný citát z jednej knihy, ktorú teraz čítam.

 
čítať ďalej
Zobrazené: 241

Prvý IM v tomto roku s novými pravidlami máme za sebou. Trochu ma prekvapilo, že na začiatku priameho prenosu (live komentár a priebežné medzičasy ) správca stránky zabudol dať link na stránku ironman.com

Keďže som vedel, že už by mal byť štart a na nete stále ani čiarka, tak som poslal mail na správcu stránky a po pár minutách sa objavil link s komentárom, ktorý už bežal cca 45 minút :-) a profíci už mali odplávané 600m.

 
čítať ďalej
Zobrazené: 264