Mapa stránky :: Úvodná stránka » Hlavná stránka

Letné triatlonovanie

15.09.2016
11:59

Koniec triatlonovej sezóny na Slovensku sa nám blíži (hoci mne sa ešte len začala :) tak by bolo aj načase, niečo pekné napísať...

foto: internet, FB

 
S prekvapením zisťujem, že sme v priebežnom hodnotení Slovenského pohára klubov na peknom 5. mieste a naši členovia figurujú na pódiových umiestneniach vo svojich vekových kategóriách. Minimálne s týmto faktom sa dá povedať, že 10-ta sezóna nášho klubu je opäť úspešná aj po výsledkovej stránke. Veď stačí sí pozrieť umiestnenia pretekárov TTT z posledných pretekov v Hurbanove, ktoré boli zároveň aj M-SR vekových kategórií, kde sme brali 4 medaile. (výsledky viď vpravo)

Ale dosť už bolo chválenia ;) aby sme neostali namyslení... dobre vieme, že náš šport nie je len o výsledkoch. Je aj o prekonávaní samých seba, svojej lenivosti, zdravom životnom štýle, spoznávaní nových ľudí s podobnými záujmami, spoznávanie nových miest, príjemnej zmene a spestreniu k monotónnemu, rutinnému životu nejedného z nás.

Musím povedať, že nervóznejší som ak nepretekám a sledujem mojich zverencov, tak rád som sa opäť postavil aj ja na štart a tak trochu som sa zbavil tejto starosti ;)

Je fajn vidieť, že moje telo stále drží pohromade a nezabudlo sa hýbať. Ale veľká vďaka za to, že som si mohol opäť zapretekať a zároveň byť stále medzi mojou veľkou triatlonovou rodinou, patrí ľuďom mne veľmi blízkym, ktorí ma nejeden krát podržali a moc mi pomohli. Ste to aj všetci vy, ktorých stretávam, bez rozdielu. Každý mi dáva niečo, čo si možno ani neuvedomuje. Či je to len obyčajný pozdrav, úsmev, rada, povzbudenie, pocit že môžem a viem aj ja pomôcť, ale aj výčitky, poukázanie čo robím zle, moje zrkadlo... Nie sú to len ľudia, ktorých stretávam denno denne, či doma alebo na tréningoch, ale aj vy, ktorých vôbec nepoznám, ale sa pri behu pozdravíme, na biku si zakývame, na pretekoch spolu súperíme, v živote sa náhodne stretávame... To všetko ma priviedlo až sem, za čo moc ďakujem a verím, že sa vám to všetkým vráti ;)  Ešte prajem pekný koniec leta a vidíme sa v Rusovciach ;)

Keďže ja moc nefotím, pripájam ešte pár fotiek, čo som našiel na FB, tak snáď sa nikto z nich neurazí ;)

Andrej Orlický(andrejorlicky@centrum.sk)Bookmark: Facebook

späť