Aj tento víkend bol pre TTT úspešný. Užili sme si teplé počasie a veľká časť aj stupne víťazov.
foto: M. Baláž, K. Kratochvíl
V sobotu vo Dvoroch nad Žitavou sme sa zúčastnili na šprint a olympijskom triatlone a ďalšia časť TTT sa zúčastnila v nedeľu v rakúskom Neufelde na Krátkom triatlone.
Tu sú výsledky a niekoľko fotiek.
Mikrotriatlon Dvory ad Žitavou
Mladšie žiačky/ M-SR
1. MOLNÁR Kata.VÁGTA TRIATLON HUN 00:19:00
2./1. JENČUŠOVÁ Nora ŠK Iglovia SNV 00:19:32
3./2. DAŇOVÁ Zuzana KP AQUACITY Poprad 00:20:11
4./3. NEUPAVEROVÁ Karolína KP AQUACITY Poprad 00:20:55
5./4. HANZLIKOVA Simonka Triatlon TT 00:21:16
750-20-5
Muži
1. OLŠAN Martin CZE Prestigio Realiz Team 01:01:31
2. PAVLÍK Ján TRIAN ŠK UMB BB 01:02:22
3. DOLETINA Ondrej TRIAN ŠK UMB BB 01:03:18
5. MASARYK Tomáš Triatlon TT 01:06:53
Muži 30-34
1. RENDES Csaba TRIATLON Dvory 00:58:54
2. ŠIMKO Pavel Prestigio Realiz Team 00:59:46
3. SKVARENINA Michal Triatlon TT 01:07:59
5. ŠIMALČIK Lubomir Triatlon TT 01:09:22
Muži 35-39
1. FOTUL Gregor TK Košice 01:02:40
2. NEMČOK Rado KMT B. Štiavnica 01:08:01
3. BODNÁR Ján New Wave Multisport 01:09:41
6. ADAMČA Norbert ADA WASTE (MSTA) 01:18:24
Muži 45-49
1. ŠTEUČEK Branislav Aquapark-triatlon Tur. Teplice 01:09:22
2. BALOG Albert TK Košice 01:09:27
3. BEKE Štefan Prestigio Realiz Team 01:10:21
6. HAMERLIK Stanislav Triatlon TT 01:16:39
Muži 55-59
1. BERNÁTH František TK TRIATLON Dvory 01:17:45
2. HOLEČKO Imrich TDM Krompachy 01:19:41
3. RIMAN Peter Triatlon TT 01:21:28
Ženy
1. IGNAČÁKOVÁ Dana Prestigio Realiz Team 01:08:4700:33.8
2. VALOVÁ Silvia ŠK Trian UMB B. Bystrica 01:10:49
3. KERMIETOVÁ Veronika Prestigio Realiz Team 01:12:52
9. ZORICAKOVA Magdalena Triatlon TT 01:36:02
1,5-40-10
Muži 30-34
1. KAMENCIK Jozef Triatlon TT 02:38:16
2. PAUCO Lubomir Hrinova 02:43:02
3. KOPÚNEK Peter 100kilové medvede 03:12:54
Muži 35-39
1. ORLICKÝ Andrej Triatlon TT 02:02:39
2. PARIKRUPA Marek SMTA Nitra 02:13:56
3. BALÁŽ Martin Malženice (MSTA) 02:22:56
5. TAKÁCS Attila Kráľová nad V. (MSTA) 02:40:59
výsledky
Neufeld Triathlon AUT
W-35-39
1. Polak Kamila AUT Wien 2:14:57
2. Müller Alexandra AUT Tri Team Parndorf 2:38:02
3. Blahova Silvia Triatlon TT 2:41:23
M-35-39
1. Fink Mario AUT Team Gdt 2:03:53
2. Müller Daniel AUT Sport Nora NÖ 2:06:13
3. Leitner Stefan AUT PSVTri 2:06:42
10. Nosek Dalibor Triatlon TT 2:15:21
M-40-44
1. Leuchtenmüller Mario AUT Tri Team Wels 2:17:00
2. Lichtkoppler Kurt AUT TORINESItri 2:17:08
3. Lang Lorenz AUT LG Wien 2:17:59
29. Dzžpin Marián Triatlon TT 2:40:37
M-45-49
1. Hofstädter Reinhard AUT UTTB 2:07:40
2. Nagl Norbert AUT UTTB 2:16:16
3. Chaid Steve AUT Nora Racing Team 2:16:50
38. Ratkovský Peter Triatlon TT 2:43:17
výsledky
Ženy
1. Alexandra LALOVÁ Pezinok 33:39
2. Hana HORVÁTHOVÁ PROefekt team 36:11
3. Katarína MAJERČÁKOVÁ Yogi tim 36:54
9. Simona HANZLÍKOVÁ Triatlon TT 41:38
Muži do 40
1. Martin HALÁSZ RunningPro 26:09
2. Richard CHRAPPA Elite team OCRA 26:57
3. Michal HORVATH OŠK Zavar 29:52
11. Tomáš STRAŠKA BK Viktoria (TTT) 34:18
výsledky
Muži
1. Valachovič Jakub AC Malacky 0:25:02,14
2. Dobeš Václav Kyjov 0:27:33,96
3. Tomčal Dušan Lipov 0:27:39,84
12. Nosek Dalibor Triatlon TT 0:29:15,08
výsledky
Muži
1. Homoláč Jiří Adidas - Štefko Team 0:25:38
2. Míč Robert VSK Uni Brno 0:26:02
3. Navrátil Tomáš AK Kroměříž 0:26:11
9. Nosek Dalibor Triatlon TT 0:32:31
výsledky
Najmladší žiaci
1 250 m – chlapci
1. MAJERSKÝ Jakub FŠ Róberta Ha 00:04:43
2. GREGOROVIČ Filip PFK Piešťany 00:04:52
3. ŽEMLA Michal ŠK Kajak Piešťany 00:05:02
13. SEDLÁK Richard Triatlon TT 00:05:51
výsledky
Beh 3,9km Muži
1. Lukáš Dóka MAC Rača 13:49
2. Kristián Uher ŠKP Bratislava 13:49
3. Peter Jančovič Piešťany 13:58
29. Juraj Huňaví Triatlon TT 19:31
40. Richard Sedlák Triatlon TT 21:13
výsledky
Beh 10km Ženy
1. Dagmar Vargová AK Bojničky 43:39
2. Renáta Šikulová Karpatskí Vlci 44:16
3. Petra Mráziková Piešťany 47:29
12. Simona Hanzlíková Triatlon TT 55:27
Beh 10km Muži
1. Ondrej Kubo 3NT Triathlon 34:35
2. Matúš Kompas AO Šaľa 35:41
3. Michal Puskar ASK Slavia Trnava 36:00
5. Andrej Orlický Triatlon TT 37:53
10. Branislav Bilský Triatlon TT 41:03
18. Robert Adamca Motigo (TTT) 42:07
31. Stanislav Hamerlík Triatlon TT 43:20
48. Tomáš Straška BK Viktoria (TTT) 45:18
96. Tomáš Obal Triatlon TT 50:57
výsledky
Absolútne poradie
1. Marek PAVUK ŠK Aquasport Levice 00:29:37
2. Barto AUREL TRIAN ŠK UMB 00:31:00
3. Andrej ORLICKÝ Triatlon TT 00:31:05
Veteráni 1
1. Andrej ORLICKÝ Triatlon TT 00:31:05
2. Miroslav OZORÁK TK Nové Zámky 00:33:18
3. Marek ČIČMANEC Senec 00:33:30
8. Norbert ADAMČA Motigo (TTT) 00:39:46
Veteráni 3
1. Peter RIMAN Triatlon TT 00:43:35
Nádeje A
1. Alex MANDÁK ŠK ATÓM Levice 00:03:01
2. Oliver ZACHAR Nové Zámky 00:03:31
3. Richard LENČÉŠ Prestigio Realiz Team 00:03:42
7. Richard SEDLÁK Triatlon TT 00:04:05
Staršie žiačky
1. Ema BEKE Prestigio Realiz Sportteam 00:13:12
2. Martina MESÁROŠOVÁ MPKDK 00:13:18
3. Jana MÁCSAIOVÁ ŠK Aquasport Levice 00:13:33
4. Simona HANZLIKOVA Triatlon TT 00:13:45
výsledky
Muži
1. KOTORA Jan Filip AK Veterán BA 00:21:09
2. DE BACKER Falko BEL 00:21:14 00:00:05
3. MISPLON Bert Ronny BEL 00:21:27
150. OBAL Tomáš Triatlon TT 00:28:04
výsledky
Muži absolútne/kategória
1. Jaroslav Kovačič ŠD Posavje SLO 3:57:02
2. Jure Majdič Triatlon klub Ribnica SLO 3:59:13
3. Tomáš Kubek Triax Bratislava 4:08:59
148./37. Norbert Adamča ADA WASTE TTT 5:14:13
výsledky
1. ŠK ATÓM Levice 6635
2. ŠK Triatlon Team Trnava 4848
3. TRIAN ŠK UMB B. Bystrica 4545
výsledky
1. 3NT Triatlon team Bratislava 91310
2. ŠK ATÓM Levice 84790
3. Prestigio Realiz team Bratislava 71279
4. TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 43279
5. ŠK Triatlon Team Trnava 40644
výsledky