Mapa stránky :: Úvodná stránka » Hlavná stránka

Sezóna v plnom prúde

25.06.2013
13:17

Naši členovia sa posledné víkendy zúčastnili množstva pretekov rôznych vzdialeností a rôznych druhov športov od cyklistických časoviek, cez bežecké preteky až po extrémne triatlony.

V prvom rade by som rád spomenul  Ľuba a Gabiku, ktorí sa posledný víkend zúčastnili momentálne asi najťažšieho triatlonu v “ironmanských“ vzdialenostiach na našej planéte. Prvý ročník SWISSMAN-u obaja dokončili a tak si po Norsemane pripísal Ľubo ďalší extrémny triatlon. Ale viac nám popíše v pripravovanom článku sám osobne.
Ďalej chcem vyzdvihnúť absolútne víťazstvo Soni na Tatry running tour, keď ešte ako juniorka, zvíťazila medzi ženami aj vo všetkých troch častiach tejto bežeckej trilógie.
Darilo sa aj Marcelovi, ktorý si vybojoval druhé miesto na krostriatlone na Gazárke.
Dalibor si na M-SR v dlhom triatlone v Otrokoviciach vybojoval absolútne 3. miesto medzi Slovákmi a zvíťazil vo svojej kategórii. Martin bral striebro v kategórii 30-34r.
Silvia si vo Dvoroch pripísala striebornú medailu na M-SR 30-39r. v šprint triatlone. Danka si skúsila M-SR v cyklistickej časovke, Juraj si zabehol Donovalský polmaratón. Zúčastnili sme sa aj nášho pravidelného Neufeldského triatlonu v Rakúsku.