Mapa stránky :: Úvodná stránka » Hlavná stránka

Zúčastnili sme sa Trojkráľovej šestky, vyhodnotenia ankety Triatlonista roka a The NORTH FACE Winter Crossu

Začiatkom roka sa darilo hlavne Paľovi Kovalovi, ktorý nakoniec úspešne zakončil Trnavskú bežeckú trilógiu absolútnym víťazstvom v poslednom kole – Trojkráľová šestka a tým si zabezpečil celkové víťazstvo v trilógii. Naše dievčatá - Silvia a Veronika skončili na druhom a treťom mieste.

Ja som sa zúčastnil vyhlasovania ankety “Triatlonista roka 2011“. Keďže sa jedná o hlasovenie zástupcov klubov, VV a novinárov, predsa len sú výsledky subjektívne. Ale prekvapivé druhé miesto potešilo.

Včera sme sa zúčastnili bežeckého krosu v Piešťanoch – Druhé kolo The NORTH FACE Winter Cross Cup Piešťany 2011/2012.

Keďže sme mali na víkend v pláne beh v kopcoch, tak prečo nezmeniť lokalitu a namiesto okolia Smoleníc neísť do kopcov pri Piešťanoch. Pekné podujatie s domácou atmosférou, peknou a náročnou traťou a fajnovým gulášom stálo za to. Hoci sme to bežali z plného tréningu a nie úplne naplno, výsledky dopadli nad očakávania. Silvia skončila druhá a ja som dokonca vyhral, hoci som musel ísť pár tepov nad plánovanú intenzitu, ale keď bolo víťazstvo na dosah, tak prečo trošku nezrýchliť :) A opäť som plný sily po 4 dňovom prechladnutí, kvôli ktorému som Trojkráľovú šestku len odklusal.
Miro sa postavil na stupeň víťazov v kategórii OPEN.

Tu je niekoľko fotiek z vyhodnotení a stupňov víťazov.