Muži 40-49
1. KLEIBL Martin AK Kuřim CZE 01:08:29
2. VINTRLÍK Martin Triatlon Křepice CZE 01:09:36
3. KOMÍNEK Jiří ETRIATLON CZE 01:10:31
11. ANTOŠKA Igor_George Triatlon TT 01:17:36
výsledky
1,5-40 -10
Absolútne poradie
1. KUBO Ondrej 3NITY 01:49:11
2. JURKOVIČ Tomáš KPŠ Nereus Žilina 01:49:42
3. ŽÁČIK Šimon SMTA Nitra 01:50:06
4. ORLICKÝ Andrej Triatlon TT 01:51:12
Muži
1. KUBO Ondrej 3NITY 01:49:11
2. ŽÁČIK Šimon SMTA Nitra 01:50:06
3. FAZEKAŠ Tadeáš Atóm Levice 01:51:31
6. BILSKÝ Branislav Triatlon TT 01:59:32
19. OBAL Tomáš Triatlon TT 02:24:41
Muži 30-34
1. JURKOVIČ Tomáš KPŠ Nereus Žilina 01:49:42
2. REDAJ Ľubomír pro-body Košice 01:57:14
3. ŠEBO Filip 3NT Bratislava 01:59:49
9. ŠTEFANIČKA Juraj Triatlon TT 02:11:10
Muži 35-39
1. KRŠEK Matúš Triax Bratislava 02:00:55
2. KUCHARCIK Peter sportdiag 02:03:58
3. KAPINAJ Miroslav 3NITY 02:04:08
5. ADAMČA Norbert ADAWASTE (TTT) 02:11:34
Muži 45-49
1. JAROSINEC Miroslav SVK 02:00:48
2. HAMERLIK Stanislav Triatlon TT 02:10:06
3. ŽAJDLÍK Robert Bratislava 02:10:17
Muži 55-59
1. MEJZLÍK Petr CZE Tk Nové Zámky 02:17:34
2. SUROVY Juraj MTB KOLEČKO 02:19:46
3. RIMAN Peter Triatlon TT 02:25:57
0,1-3-1
Nádeje A
1. MANDAK Alex Atóm Levice 00:15:28
2. KOVAC Adam Prestigio Realiz 00:16:14
2. SALAZAR Francesco 3NITY 00:16:14
13. SEDLÁK Richard Triatlon TT 00:20:16
sprint 750-20-5
Dorastenci
1. DODOK Oliver Prestigio Realiz 00:58:36
2. HETTYCH Daniel 2000 SVK Prestigio Realiz 00:59:10
3. RIŠKA Dalibor Triatlon TT 01:01:34
8. VANČO Michal Triatlon TT 01:13:22
Muži 30-34
1. MATÚŠEK Tomáš SVK 01:02:40
2. NEMČOK Tomáš KMT B.Štiavnica 01:03:53
3. MIČEK Marek Triax Bratislava 01:04:44
4. ŠKVARENINA Michal Triatlon TT 01:05:44
Muži 50-54
1. ZEZULA Lubomír MTB KOLEČKO 01:16:51
2. RIPKA Igor Bratislava 01:22:02
3. SUROVÝ Branislav Bratislava 01:23:43
4. HUŇAVÝ Juraj Triatlon TT 01:27:31
Muži 55-59
1. MEJZLÍK Petr Tk Nové Zámky 01:15:20
2. RIMAN Peter Triatlon TT 01:17:40
3. BROGYÁNY Daniel Trinity 01:28:45
výsledky
Absolutne poradie/kategória
1. Lienhart Florian AUT Trigonomic 1:58:38
2. Thalhammer Thomas AUT P3 Trisports 2:04:32
3. Wutti Eva AUT Team Erdinger 2:05:02
35./8. Nosek Dalibor Triatlon TT 2:18:51
výsledky
Absolutne poradie
1. URBAN Jozef Obalservis Košice 0:37:31
2. OROLIN Pavol Bežecký klub Poprad 0:38:45
3. DŽUBARA Filip Obal servis Košice 0:38:50
195. JANČOVIČ Maroš Trnava (TTT) 0:59:37
výsledky
Absolútne poradie
1. Luboš Miklovič 00:48:15
2. Peter Lužák 00:50:36
3. Ľuboš Bogdányi 00:52:01
125. Miloslav Furda TriatlonTT 01:14:36
výsledky
Muži
1. Švarc Přemysl CZE TTK Slavia Plzeň 4:04:28)
2. Šimko Pavel SVK EKOL ELITE TT 4:04:50
3. Petrásek Pavel CZE Etriatlon Team 4:05:33
25. Orlický Andrej Triatlon TT 4:28:36
103. Koval Pavol Triatlon TT 4:51:39
130. Bilský Branislav Triatlon TT 4:56:46
výsledky
Czechman kids
do 11r.
1. Duba Lucas CZE TRI SKI Horní Počernice 0:11:18
2. Holka Matěj CZE Loko Teplice 0:11:50
3. Bartík Ondřej CZE Triatlon Štoky 0:11:54
39. Sedlák Richard Triatlon TT 0:14:56
výsledky
Muži AG 40-44
1. SIGURDSSON Hakon Hrafn ICE 4:14:10
2. BERREDO Pedro BRA 4:22:32
3.JANSEN Tom BEL 4:26:02
15. NOSEK Dalibor SVK Triatlon TT 4:42:24
výsledky
Muži
1. MATERA Tomáš KILPI TT Opava CZE 5:02:58
2. ŠTILLA Peter Trian ŠK UMB 5:03:56
3. MÉSZÁROS Jakub ŠK Atóm LV 5:12:10
22. BALÁŽ Martin Triatlon TT 6:04:37
30. STRAŠKA Tomáš Triatlon TT 6:19:21
31. KAMENCIK Jozef Triatlon TT 6:19:21
32. ČAPOŠ Martin Triatlon TT 6:19:43
výsledky
Absolutné/kategória
1. Liebelt Markus GER 4:05:34
2. Simko Pavel SVK 4:09:59
3. Hehenwarter Stefan AUT 4:10:59
97./28. Nosek Dalibor Triatlon TT 4:57:33
výsledky
Absolútne/kategória
1. DAVID MCNAMEE GBR 03:26:04
2. EMILIO AGUAYO MUÑOZ ESP 03:28:26
3. JAMES CUNNAMA RSA 03:28:30
315./ 63. NORBERT ADAMČA ADAWASTE (TTT) 04:43:55
výsledky
Ženy
1. Alexandra LALOVÁ Pezinok 33:39
2. Hana HORVÁTHOVÁ PROefekt team 36:11
3. Katarína MAJERČÁKOVÁ Yogi tim 36:54
9. Simona HANZLÍKOVÁ Triatlon TT 41:38
Muži do 40
1. Martin HALÁSZ RunningPro 26:09
2. Richard CHRAPPA Elite team OCRA 26:57
3. Michal HORVATH OŠK Zavar 29:52
11. Tomáš STRAŠKA BK Viktoria (TTT) 34:18
výsledky
Muži
1. Valachovič Jakub AC Malacky 0:25:02,14
2. Dobeš Václav Kyjov 0:27:33,96
3. Tomčal Dušan Lipov 0:27:39,84
12. Nosek Dalibor Triatlon TT 0:29:15,08
výsledky
Muži
1. Homoláč Jiří Adidas - Štefko Team 0:25:38
2. Míč Robert VSK Uni Brno 0:26:02
3. Navrátil Tomáš AK Kroměříž 0:26:11
9. Nosek Dalibor Triatlon TT 0:32:31
výsledky
Najmladší žiaci
1 250 m – chlapci
1. MAJERSKÝ Jakub FŠ Róberta Ha 00:04:43
2. GREGOROVIČ Filip PFK Piešťany 00:04:52
3. ŽEMLA Michal ŠK Kajak Piešťany 00:05:02
13. SEDLÁK Richard Triatlon TT 00:05:51
výsledky
Beh 3,9km Muži
1. Lukáš Dóka MAC Rača 13:49
2. Kristián Uher ŠKP Bratislava 13:49
3. Peter Jančovič Piešťany 13:58
29. Juraj Huňaví Triatlon TT 19:31
40. Richard Sedlák Triatlon TT 21:13
výsledky
Beh 10km Ženy
1. Dagmar Vargová AK Bojničky 43:39
2. Renáta Šikulová Karpatskí Vlci 44:16
3. Petra Mráziková Piešťany 47:29
12. Simona Hanzlíková Triatlon TT 55:27
Beh 10km Muži
1. Ondrej Kubo 3NT Triathlon 34:35
2. Matúš Kompas AO Šaľa 35:41
3. Michal Puskar ASK Slavia Trnava 36:00
5. Andrej Orlický Triatlon TT 37:53
10. Branislav Bilský Triatlon TT 41:03
18. Robert Adamca Motigo (TTT) 42:07
31. Stanislav Hamerlík Triatlon TT 43:20
48. Tomáš Straška BK Viktoria (TTT) 45:18
96. Tomáš Obal Triatlon TT 50:57
výsledky
Absolútne poradie
1. Marek PAVUK ŠK Aquasport Levice 00:29:37
2. Barto AUREL TRIAN ŠK UMB 00:31:00
3. Andrej ORLICKÝ Triatlon TT 00:31:05
Veteráni 1
1. Andrej ORLICKÝ Triatlon TT 00:31:05
2. Miroslav OZORÁK TK Nové Zámky 00:33:18
3. Marek ČIČMANEC Senec 00:33:30
8. Norbert ADAMČA Motigo (TTT) 00:39:46
Veteráni 3
1. Peter RIMAN Triatlon TT 00:43:35
Nádeje A
1. Alex MANDÁK ŠK ATÓM Levice 00:03:01
2. Oliver ZACHAR Nové Zámky 00:03:31
3. Richard LENČÉŠ Prestigio Realiz Team 00:03:42
7. Richard SEDLÁK Triatlon TT 00:04:05
Staršie žiačky
1. Ema BEKE Prestigio Realiz Sportteam 00:13:12
2. Martina MESÁROŠOVÁ MPKDK 00:13:18
3. Jana MÁCSAIOVÁ ŠK Aquasport Levice 00:13:33
4. Simona HANZLIKOVA Triatlon TT 00:13:45
výsledky
Muži
1. KOTORA Jan Filip AK Veterán BA 00:21:09
2. DE BACKER Falko BEL 00:21:14 00:00:05
3. MISPLON Bert Ronny BEL 00:21:27
150. OBAL Tomáš Triatlon TT 00:28:04
výsledky
Muži absolútne/kategória
1. Jaroslav Kovačič ŠD Posavje SLO 3:57:02
2. Jure Majdič Triatlon klub Ribnica SLO 3:59:13
3. Tomáš Kubek Triax Bratislava 4:08:59
148./37. Norbert Adamča ADA WASTE TTT 5:14:13
výsledky
1. ŠK ATÓM Levice 6635
2. ŠK Triatlon Team Trnava 4848
3. TRIAN ŠK UMB B. Bystrica 4545
výsledky
1. 3NT Triatlon team Bratislava 91310
2. ŠK ATÓM Levice 84790
3. Prestigio Realiz team Bratislava 71279
4. TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 43279
5. ŠK Triatlon Team Trnava 40644
výsledky