Absolútne/kategória
1. ŠTILLA Peter Trian SK UMB 0:45:11
2. JABLOKOV Alexander BEHAME.sk 0:45:44
3. PUŠKÁR Michal BERNOHY.sk0:46:10
24./11. MASARYK TomášTriatlon TT 0:55:47
30./14. ŠIMALČÍK Ľubomír Triatlon TT 0:56:32
32./16. BALÁŽ Martin Malženice (TTT) 0:56:51
34./10. ORLICKÝ Andrej Triatlon TT 0:56:57
62./6. KRAJČOVIČ Peter Triatlon TT 1:03:15
63./21. HAMERLÍK Stanislav Triatlon TT 1:03:21
výsledky
Absolútne/kategória
1. František KUBÍNEK Prestigio Realiz CZE 01:54:58
2. Ondrej KUBO 3NITY Triathlon 01:55:47
3. András KIRÁLY BUDOORSI HUN 01:58:32
7./1. Andrej ORLICKÝ Triatlon TT 02:02:26
10./6. Branislav BILSKÝ Triatlon TT 02:11:54
11./7. Dalibor RIŠKA Triatlon TT 02:12:46
36./7. Stanislav HAMERLIK Triatlon TT 02:28:33
38./7. Juraj ŠTEFANIČKA Triatlon TT 02:29:40
51./4. Peter RIMAN Triatlon TT 02:37:45
65./10. Igor George ANTOŠKA Triatlon TT 02:50:35
69./15. Michal VANČO Triatlon TT 02:59:59
výsledky
Nádeje
1. Alex MANDAK ATÓM Levice 00:07:08
2. Jakub PETRÁŠ Aquapark T.Teplice 00:07:14
3. Ján KATRENIAK MPK Dolný Kubín 00:07:14
10. Richard SEDLÁK Triatlon TT 00:09:12
výsledky
Absolútne/kategória
1. Frodeno, Jan DEU 07:57:20
2. Llanos, Eneko ESP 08:12:43
3. Zyemtsev, Viktor UKR 08:17:05
792./137. Koval, Pavol Triatlon TT 10:53:33
výsledky
Jednotlivci
1. MELLEN Dominik 704.48 km
2. VRBIK Juraj 657.12 km
3. CHLUBNA Rastislav 651.20 km
12. ADAMČA Norbert TTT 426.24 km
výsledky
Staršie žiačky
1. MICHALIČKOVA Zuzana KPŠ Nereus Žilina 00:14:29
2. HAZUCHOVÁ Líza MPK Dolný Kubín 00:15:01
3. PODHORNÁ Ema STK Pezinok 00:15:16
6. HANZLÍKOVÁ Simonka Triatlon TT 00:16:09
Muži nad 40r
1. ORLICKÝ Andrej Triatlon TT 00:29:41
2. KOMJATY Stefan Triax Bratislava 00:35:47
3. PODHORNÝ Marián ŠTK Pezinok 00:38:01
Muži nad 50r
1. RIMAN Peter Triatlon TT 00:40:29
2. CISÁR Jaroslav TRIKLUB FTVŠ 00:41:55
výsledky
Muži
1. Krpec Lukáš CZE ROCKTECHNIK 9:01:18
2. Jílek David CZE TRI-MAX MORAVIAMAN 9:04:09
3. Vabroušek Petr CZE TITAN TRILIFE 9:05:53
40. Nosek Dalibor TRIATLON TEAM TRNAVA 10:21:14
výsledky
Muži B
1. POHANKA MARTIN TRACK & FIELD BRNO 0:31:38
2. PLEKANEC Juraj Brno 0:32:08
3. RYŠKA Vít VSK Univerzita Brno 0:32:20
21. ANTOŠKA George Triatlon TT 0:39:53
výsledky
Muži 30-39
1. ŠIMKO Pavel Prestigio Realiz 02:26:59
2. JANIGA Peter Tatran Karlova Ves 02:44:20
3. ONDREJ Michal 3 NT Bratislava 02:45:41
14. ADAMČA Norbert ADA WASTE (TTT) 03:03:16
Muži 40-49
1. PARIKRUPA Marek SMTA Nitra 02:48:01
2. ONDREJKA Marek BraTriSlava 02:50:39
3. ZACIK Anton SMTA Nitra 02:53:19
11. HAMERLÍK Stanislav Triatlon TT 03:11:23
27. DŽUPIN Marián Triatlon TT 03:31:05
Hobby Muži 30-39
1. BUCEK Michal BEHAME.sk 01:04:06
2. ČÍK Jaroslav www.topbike.sk 01:08:11
3. ŠKVARENINA Michal Triatlon TT 01:09:22
výsledky
Absolútne poradie
1. RUZSÁS Dávid HUN Equilor Team 00:59:05
2. KIRÁLY András HUN Budaörsi Triatlon 00:59:43
3. FAZEKAŠ Tadeáš Atóm Levice 00:59:58
4. ORLICKÝ Andrej Triatlon TT 01:00:12
Mladší žiaci
1. SUCHÝ Gabriel 2004 SVK ŠK Atóm Levice 00:18:25
2. ADAM Slavomír TRIAN UMB BB 00:18:31
3. SLIMÁK Adam Aquacity Poprad 00:19:04
14. SEDLÁK Richard Triatlon TT 00:30:26
Muži 35-39
1. ORLICKÝ Andrej Triatlon TT 01:00:12
2. ANTONAK Juraj 01:05:57
3. NÉMETH Norbert 01:07:12
7. FURDA Miloslav Triatlon TT 01:29:47
Muži 45-49
1. JÁNOŠ Slavomír Atóm Levice 01:08:08
2. DUBA Gabriel Atóm Levice 01:12:18
3. ANTOŠKA Igor Triatlon TT 01:13:47
Muži 50-54
1. BRUNCKO Jaroslav 01:13:28
2. PIVOVARNÍK Karol 01:15:11
3. LESKOVSKY Milan STK Pezinok 01:16:37
4. HUŇAVÝ Juraj Triatlon TT 01:30:49
Muži 55-59
1. BERNÁTH František TRIATLON Dvory 01:13:46
2. MARTINČÍK Roman TRIAN UMB BB 01:14:45
3. RIMAN Peter Triatlon TT 01:19:01
Dorastenci
1. BARTO Aurel TRIAN UMB BB 01:04:49
2. RIŠKA Dalibor Triatlon TT 01:07:45
3. CÍCER Andrej Atóm Levice 01:11:42
8. VANČO Michal Triatlon TT 01:19:54
Supersprint Ženy nad 35r
1. DRAHOVSKÁ Katarína ŠBR Piešťany 00:39:47
2. SZABÓOVÁ Zuzana TRIKLUB Poprad 00:41:50
3. MICHALKOVÁ Michaela Triatlon TT 00:49:40
výsledky
Absolútne/kategória
1. KUBEK Tomáš Triax 1:23:26
2. HERTL Peter Kompava H-Triathlon 1:25:32
3. JANATA Boris Kompava H-Triathlon 1:27:21
14./3. STRAŠKA Tomáš Triatlon TT 1:44:21
20./4. RAKÚS Milan Triatlon TT 1:51:08
výsledky
Ženy
1. Alexandra LALOVÁ Pezinok 33:39
2. Hana HORVÁTHOVÁ PROefekt team 36:11
3. Katarína MAJERČÁKOVÁ Yogi tim 36:54
9. Simona HANZLÍKOVÁ Triatlon TT 41:38
Muži do 40
1. Martin HALÁSZ RunningPro 26:09
2. Richard CHRAPPA Elite team OCRA 26:57
3. Michal HORVATH OŠK Zavar 29:52
11. Tomáš STRAŠKA BK Viktoria (TTT) 34:18
výsledky
Muži
1. Valachovič Jakub AC Malacky 0:25:02,14
2. Dobeš Václav Kyjov 0:27:33,96
3. Tomčal Dušan Lipov 0:27:39,84
12. Nosek Dalibor Triatlon TT 0:29:15,08
výsledky
Muži
1. Homoláč Jiří Adidas - Štefko Team 0:25:38
2. Míč Robert VSK Uni Brno 0:26:02
3. Navrátil Tomáš AK Kroměříž 0:26:11
9. Nosek Dalibor Triatlon TT 0:32:31
výsledky
Najmladší žiaci
1 250 m – chlapci
1. MAJERSKÝ Jakub FŠ Róberta Ha 00:04:43
2. GREGOROVIČ Filip PFK Piešťany 00:04:52
3. ŽEMLA Michal ŠK Kajak Piešťany 00:05:02
13. SEDLÁK Richard Triatlon TT 00:05:51
výsledky
Beh 3,9km Muži
1. Lukáš Dóka MAC Rača 13:49
2. Kristián Uher ŠKP Bratislava 13:49
3. Peter Jančovič Piešťany 13:58
29. Juraj Huňaví Triatlon TT 19:31
40. Richard Sedlák Triatlon TT 21:13
výsledky
Beh 10km Ženy
1. Dagmar Vargová AK Bojničky 43:39
2. Renáta Šikulová Karpatskí Vlci 44:16
3. Petra Mráziková Piešťany 47:29
12. Simona Hanzlíková Triatlon TT 55:27
Beh 10km Muži
1. Ondrej Kubo 3NT Triathlon 34:35
2. Matúš Kompas AO Šaľa 35:41
3. Michal Puskar ASK Slavia Trnava 36:00
5. Andrej Orlický Triatlon TT 37:53
10. Branislav Bilský Triatlon TT 41:03
18. Robert Adamca Motigo (TTT) 42:07
31. Stanislav Hamerlík Triatlon TT 43:20
48. Tomáš Straška BK Viktoria (TTT) 45:18
96. Tomáš Obal Triatlon TT 50:57
výsledky
Absolútne poradie
1. Marek PAVUK ŠK Aquasport Levice 00:29:37
2. Barto AUREL TRIAN ŠK UMB 00:31:00
3. Andrej ORLICKÝ Triatlon TT 00:31:05
Veteráni 1
1. Andrej ORLICKÝ Triatlon TT 00:31:05
2. Miroslav OZORÁK TK Nové Zámky 00:33:18
3. Marek ČIČMANEC Senec 00:33:30
8. Norbert ADAMČA Motigo (TTT) 00:39:46
Veteráni 3
1. Peter RIMAN Triatlon TT 00:43:35
Nádeje A
1. Alex MANDÁK ŠK ATÓM Levice 00:03:01
2. Oliver ZACHAR Nové Zámky 00:03:31
3. Richard LENČÉŠ Prestigio Realiz Team 00:03:42
7. Richard SEDLÁK Triatlon TT 00:04:05
Staršie žiačky
1. Ema BEKE Prestigio Realiz Sportteam 00:13:12
2. Martina MESÁROŠOVÁ MPKDK 00:13:18
3. Jana MÁCSAIOVÁ ŠK Aquasport Levice 00:13:33
4. Simona HANZLIKOVA Triatlon TT 00:13:45
výsledky
Muži
1. KOTORA Jan Filip AK Veterán BA 00:21:09
2. DE BACKER Falko BEL 00:21:14 00:00:05
3. MISPLON Bert Ronny BEL 00:21:27
150. OBAL Tomáš Triatlon TT 00:28:04
výsledky
Muži absolútne/kategória
1. Jaroslav Kovačič ŠD Posavje SLO 3:57:02
2. Jure Majdič Triatlon klub Ribnica SLO 3:59:13
3. Tomáš Kubek Triax Bratislava 4:08:59
148./37. Norbert Adamča ADA WASTE TTT 5:14:13
výsledky
1. ŠK ATÓM Levice 6635
2. ŠK Triatlon Team Trnava 4848
3. TRIAN ŠK UMB B. Bystrica 4545
výsledky
1. 3NT Triatlon team Bratislava 91310
2. ŠK ATÓM Levice 84790
3. Prestigio Realiz team Bratislava 71279
4. TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 43279
5. ŠK Triatlon Team Trnava 40644
výsledky