Ženy
1. Alexandra LALOVÁ Pezinok 33:39
2. Hana HORVÁTHOVÁ PROefekt team 36:11
3. Katarína MAJERČÁKOVÁ Yogi tim 36:54
9. Simona HANZLÍKOVÁ Triatlon TT 41:38
Muži do 40
1. Martin HALÁSZ RunningPro 26:09
2. Richard CHRAPPA Elite team OCRA 26:57
3. Michal HORVATH OŠK Zavar 29:52
11. Tomáš STRAŠKA BK Viktoria (TTT) 34:18
výsledky
Muži
1. Valachovič Jakub AC Malacky 0:25:02,14
2. Dobeš Václav Kyjov 0:27:33,96
3. Tomčal Dušan Lipov 0:27:39,84
12. Nosek Dalibor Triatlon TT 0:29:15,08
výsledky
Muži
1. Homoláč Jiří Adidas - Štefko Team 0:25:38
2. Míč Robert VSK Uni Brno 0:26:02
3. Navrátil Tomáš AK Kroměříž 0:26:11
9. Nosek Dalibor Triatlon TT 0:32:31
výsledky
Najmladší žiaci
1 250 m – chlapci
1. MAJERSKÝ Jakub FŠ Róberta Ha 00:04:43
2. GREGOROVIČ Filip PFK Piešťany 00:04:52
3. ŽEMLA Michal ŠK Kajak Piešťany 00:05:02
13. SEDLÁK Richard Triatlon TT 00:05:51
výsledky
Beh 3,9km Muži
1. Lukáš Dóka MAC Rača 13:49
2. Kristián Uher ŠKP Bratislava 13:49
3. Peter Jančovič Piešťany 13:58
29. Juraj Huňaví Triatlon TT 19:31
40. Richard Sedlák Triatlon TT 21:13
výsledky
Beh 10km Ženy
1. Dagmar Vargová AK Bojničky 43:39
2. Renáta Šikulová Karpatskí Vlci 44:16
3. Petra Mráziková Piešťany 47:29
12. Simona Hanzlíková Triatlon TT 55:27
Beh 10km Muži
1. Ondrej Kubo 3NT Triathlon 34:35
2. Matúš Kompas AO Šaľa 35:41
3. Michal Puskar ASK Slavia Trnava 36:00
5. Andrej Orlický Triatlon TT 37:53
10. Branislav Bilský Triatlon TT 41:03
18. Robert Adamca Motigo (TTT) 42:07
31. Stanislav Hamerlík Triatlon TT 43:20
48. Tomáš Straška BK Viktoria (TTT) 45:18
96. Tomáš Obal Triatlon TT 50:57
výsledky
Absolútne poradie
1. Marek PAVUK ŠK Aquasport Levice 00:29:37
2. Barto AUREL TRIAN ŠK UMB 00:31:00
3. Andrej ORLICKÝ Triatlon TT 00:31:05
Veteráni 1
1. Andrej ORLICKÝ Triatlon TT 00:31:05
2. Miroslav OZORÁK TK Nové Zámky 00:33:18
3. Marek ČIČMANEC Senec 00:33:30
8. Norbert ADAMČA Motigo (TTT) 00:39:46
Veteráni 3
1. Peter RIMAN Triatlon TT 00:43:35
Nádeje A
1. Alex MANDÁK ŠK ATÓM Levice 00:03:01
2. Oliver ZACHAR Nové Zámky 00:03:31
3. Richard LENČÉŠ Prestigio Realiz Team 00:03:42
7. Richard SEDLÁK Triatlon TT 00:04:05
Staršie žiačky
1. Ema BEKE Prestigio Realiz Sportteam 00:13:12
2. Martina MESÁROŠOVÁ MPKDK 00:13:18
3. Jana MÁCSAIOVÁ ŠK Aquasport Levice 00:13:33
4. Simona HANZLIKOVA Triatlon TT 00:13:45
výsledky
Muži
1. KOTORA Jan Filip AK Veterán BA 00:21:09
2. DE BACKER Falko BEL 00:21:14 00:00:05
3. MISPLON Bert Ronny BEL 00:21:27
150. OBAL Tomáš Triatlon TT 00:28:04
výsledky
Muži absolútne/kategória
1. Jaroslav Kovačič ŠD Posavje SLO 3:57:02
2. Jure Majdič Triatlon klub Ribnica SLO 3:59:13
3. Tomáš Kubek Triax Bratislava 4:08:59
148./37. Norbert Adamča ADA WASTE TTT 5:14:13
výsledky
1. ŠK ATÓM Levice 6635
2. ŠK Triatlon Team Trnava 4848
3. TRIAN ŠK UMB B. Bystrica 4545
výsledky
1. 3NT Triatlon team Bratislava 91310
2. ŠK ATÓM Levice 84790
3. Prestigio Realiz team Bratislava 71279
4. TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 43279
5. ŠK Triatlon Team Trnava 40644
výsledky
Muži
1. PÁSTOR Imrich Slávia TU Košice 1:15:51
2. REHÁK Patrik AK Čadca. 1:16:50
3. ČERVEŇ Ján BK Dolný Kubín 1:18:14
40. RIŠKA Dalibor Triatlon TT 1:42:11
45. HAMERLÍK Stanislav Triatlon TT 1:43:21
70. OBAL Tomáš Triatlon TT 1:49:31
výsledky
Absolútne poradie
1. Homoláč Jiří adidas running team 00:43:52
2. Zemaník Jakub SSK Vítkovice 00:44:51
3. Míč Robert VSK Univerzita Brno 00:46:07
1160. Huňavy Juraj Triatlon TT 01:18:35
výsledky
Muži absolútne poradie
1. KERIO Reuben Kiprop KEN 02:08:12
2. ROBI Fikre Assefa ETH 02:08:36
3. SIGEI Richard Kiprotic KEN 02:09:05
186. HAMERLIK Stanislav Triatlon TT 03:18:56
206. MASARYK Tomas Triatlon TT 03:21:14
488. ŠIMALČÍK Lubomir Triatlon TT 03:45:45
výsledky
Agegroup Men 40-44
1. Omarsson, Geir ISL 08:39:34
2. Pellew, Mark ZAF 08:44:17
3. Stricker, Marc CHE 08:47:43
39. Nosek, Dalibor Triatlon TT 09:48:34
výsledky
Žiaci Nádeje A
1 Francesco SALAZAR 3NITY Triathlon 00:14:37
2. Jakub PETRÁŠ Aquapark Triatlon 00:15:07
3. Matej DROBNÝ 3NT 00:15:23
7. Richard SEDLÁK Triatlon TT 00:17:31
Muži 45-49
1. Slavomír JÁNOŠ ATÓM Levice 01:03:48
2. Radovan BOBRÍK ŠTK Pezinok 01:07:35
3. Stanislav HAMERLIK Triatlon TT 01:08:13
výsledky
Muži FIT
1. Ondrej FRINDRICH ROYAL 00:35:05
2. Norbert ADAMČA ADA WASTE (TTT) 00:36:39
3. Roman ĎURIŠ 3NT 00:36:42.7
Muži FIT nad 40r
1. Ján GRASZL TRIATLON Dvory / Žitavou 00:36:29
2. Rudolf KOCHAJDA Universal Trenčín 00:37:39
3. Vladimir HORVATH Komárno 00:37:47
5. Peter RIŠKA Triatlon TT 00:38:31
8. Peter VANČO Triatlon TT 00:42:54
Ženy FIT
1. Lucia PIVARČIOVÁ Atom Levice 00:39:39
2. Karin JÁNOŠOVÁ ATÓM Levice 00:40:47
3. Michaela MICHALKOVÁ Triatlon TT 00:48:30
Žiaci nádeje A
1. Alex MANDÁK Atom Levice 00:09:04
2. Francesco SALAZAR 3NT Bratislava 00:09:06
3. Jakub PETRÁŠ Aquapark Triatlon 00:09:28
6. Richard SEDLÁK Triatlon TT 00:11:09
Dorastenci
1 Oliver DODOK Prestigio Realiz 01:01:58
2. Daniel HETTYCH Prestigio Realiz 01:02:55
3. Boris OBERGRIES New-wave multisport 01:03:23
4. Dalibor RIŠKA Triatlon TT 01:03:51
9. Michal VANČO Triatlon TT 01:16:18
Muži
1. Ondrej KUBO 3NT Bratislava 00:58:05
2. Gaspar RIVEROS Triax Bratislava 00:58:13
3. Tadeáš FAZEKAŠ Atóm Levice 00:58:26
15. Tomas OBAL Triatlon TT 01:15:04
Muži 45-49
1. Vladislav LUKÁCS Sportakus 01:04:18
2. Slavomír JÁNOŠ ATÓM Levice 01:07:19
3. Anton ŽÁČIK SMTA Nitra 01:08:03(
7. Stanislav HAMERLIK Triatlon TT 01:14:50
Muži 55-59
1. Pavol KOŠŤAN TT Nereus Žilina 01:09:38
2. František BERNÁTH TRIATLON Dvory 01:13:58
3. Roman MARTINČÍK TRIAN UMB BB 01:16:01
7. Peter RIMAN Triatlon TT 01:19:58
výsledky
Dorastenci
1. Aurel BARTO TRIAN UMB BB 00:57:33
2. Jakub TOMA ATÓM Levice 01:00:29
3. Lukáš OČIPA Velodrom Prešov 01:00:33
4. Dalibor RIŠKA Triatlon TT 01:01:38
výsledky
Dorastenci
1. Dalibor RIŠKA Triatlon TT 01:09:55
2. Jakub Toma ATÓM Levice 01:12:55
3. Eduard FRLIČKA ŠK IGLOVIA 01:17:07
výsledky
Absolútne poradie
1. Tibor SZABÓ inQool.cz 14:46:27
2. Petr MÍL Czech rikscha team CZE15:16:01
3. Jan FRANCKE CZE 15:25:46
20. Martin BALÁŽ Triatlon TT 18:13:58
27. Jozef KAMENČÍK Triatlon TT 19:10:10
výsledky
Absolútne/kategória
1. Renc Tomas CZE Vanaman Kladno 08:19:08
2. Fuchs Andreas AUT dertriathlon.com 08:21:22
3. Swoboda Georg AUT X Sport Power 08:25:52
30./7. Orlicky Andrej Triatlon TT 09:35:54
74./10. Branislav Bilsky Triatlon TT 10:15:13
výsledky